logo1 4

Пятница, июня 21, 2024

Переключение языков

Робочий зошит, 8 клас, частина 1

Оцените материал
(1 Голосовать)

rt 8 1 ukr 2015РОБОЧИЙ ЗОШИТ ПОЕТАПНОГО
ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ
«ФІЗИКА, 8 КЛАС, ЧАСТИНА 1»
(українською мовою, 2008 р.)
Автори: Ліфарь С.В. Тараріна І.М.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з фізики і астрономії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист № 1.4/18-1728 від 19.05.2009)
Вихід у світ цього посібника присвячується світлій пам`яті
вчителя-наставника, педагога-новатора, двічі лауреата Соросовського гранту, відомого педагога-фізика
Шеймана Валентина Михайловича

 

 В основу зошита покладена ідея поетапного формування експериментальних вмінь і навичок учнів. Зошит містить опорні конспекти, запитання контролю до кожної теми і до кожного уроку, вправи, тестові завдання, якісні та кількісні задачі, задачі, які містять в собі алгоритм розв’язання, задачі з практичним змістом.

Організоване, за допомогою зошита, навчання сприяє формуванню нових знань, практичних навичок вміння розв’язання задач, як під керівництвом вчителя, так і самостійно; розвиває творче мислення учнів з урахуванням психолого-педагогічних принципів і наочності.

Застосування даного зошита на уроках дозволяє поєднувати фронтальне і індивідуальне опитування учнів з виконанням вправ, а також з організацією самостійної навчальної роботи.

Використання даного зошита може сприяти реалізації задачі шкільної освіти, формуванню життєво важливих компетентностей школярів і розвитку їх творчих здібностей.

 

Прочитано 11891 раз Последнее изменение Понедельник, 14 сентября 2015 21:09